ssss

Bazénový svet – Wellness Hotel Patince ****

wellness_slide

Wellness **** panoráma

wellness_slide2

Wellness Hotel**** Patince

jjj

Wellness hotel Patince**** – Zážitok z oddychu

Wellness hotel Patince****

Wellness hotel Patince, ktorý otvoril brány svojim návštevníkom v júli 2006, sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince. V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna a kľudového bazéna. V saunovom svete nájdete 4 druhy sáun, ľadový relax, Kneippov kúpeľ a jacuzzi.
Hotel a jeho služby sa snažíme neustále skvalitňovať a rozširovať, preto sme od leta 2007 sprevádzkovali nové vonkajšie bazény s atrakciami a detským ihriskom a zrekonštruovali športoviská – tenisový kurt, volejbalové/basketbalové ihrisko, beach volejbal.
Začiatkom roku 2009 sme otvorili nový pavilón hotela s rozšíreným kongresovým centrom. Pre väčší komfort našich hostí sme vybudovali izby rodinného typu, de luxe mezonetové izby pre náročnejších a ďalšie 3 luxusné apartmány. Kongresové kapacity sme rozšírili až na 340 miest.
Naše wellness centrum poskytuje nadštandardnú ponuku realxačných procedúr vrátane klasických masáží, kúpeľov, zábalov, celotelových kozmetických ošetrení. Hotel ponúka aj 5 druhov thajských masáží, ktoré vykonávajú thajskí terapeuti.